İnovatif Düşünce
Yenilikçi ve geleceği hedef alan fikirleri ile teknoloji dünyasında daima yeniliğin ve kusursuzun öncüsü olmak.

Yüksek Teknoloji
Üstün teknoloji ve estetik tasarımları ile ürünlerinin kalite seviyesini en üst düzeyde tutmak ve kullanıcıya uzun vadeli hizmetler sunmak.

Kullanıcı Odaklı Üretim
Kullanıcı deneyimini göz önünde bulundurarak ürünlerinin kullanımında ve tüketiminde kullanıcı için en iyisini belirleyip üretim yapmak.

Hakkımızda
Büyük bir emek ve çalışma sonucunda gelmiş olduğumuz bugünleri daha da sağlamlaştıracak ve başarıyı sürdürülebilir kılacak olan yegane unsur, benimsemiş olduğumuz “Yüksel” kültürüdür. Türkiye'nin dört bir köşesinden komşu ülkelere kadar yönetimden üretime, satıştan dağıtıma kadar Next&Nextstar çatısı altında çalışan her bir bireyin, bu kültürü benimseyerek çalışmalarını sürdürdüğüne inanıyoruz.Bu anlayış ile sunmuş olduğumuz ürünlerde önceliğimiz daima yeniliği ve farklılığı ortaya çıkarmak oldu. Sahip olduğumuz bu bakış açısı ile ürün portföyümüzü her geçen gün kullanıcı dostu ürünlerle genişleterek, farklı tüketici taleplerine cevap verebilecek tüm kategorilerde ürünler sunuyoruz.

Tarihçe

1989 yılından beri uydu sistemleri sektöründe faaliyet göstermekte olan Next&Nextstar, ana üreticileri yurtdışında olan değişik ülkelerdeki farklı firmaların ürettiği son teknolojiyi içeren ürünleri NEXT, NEXTSTAR, NEXTPOWER, NEXT DIGITAL, NEXT SUN, NEXT KING ve NEXTLED markaları altında Türkiye ve birçok komşu ülkede tüketiciye sunmaktadır.Son yıllarda yapmış olduğu AR-GE çalışmaları neticesinde özellikle Türkiye şartlarını ve Türk kullanıcısını göz önünde bulundurarak ürettirdiği modeller ile uydu sistemleri sektörüne damgasını vurmuştur.

Next&Nextstar olarak, sunmuş olduğumuz ürünlerde daima yeniliği ve farklılığı aramaktayız. Firmamız kalitesinden ödün vermeden ürün yelpazesini genişletmiş, 7'' inch'ten 42'' inch'e kadar HD LCD Tv'ler, DVD, VCD ve ev sineması sistemleri, oto müzik sistemleri gibi tüketicinin beğenisini kazanan kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla pazara sunmuştur. Firmamız, sahip olduğu bu bakış açısı ile marka bilinirliği ve güvenirliliği konusunda dünya markaları ile yarışacak düzeye gelmiştir.